Hairplus şikayet

hairplus şikayet

Hairplus şikayet bugün ki konumuz. Merhaba herkese. Bir takım sorunlardan dolayı 15 gündür herhangi bir şey yayınlayamadım. Bu süreç zarfında ZAFER isimli bir arkadaş, bana iletişim formundan bir mail atmış. Hairplus şikayet ile ilgili. Herkesin görüp, ders alması gerektiğini söylüyor. Bana, gelen şikayet maillerini yayınlamak mantıklı geldi. O yüzden “hairplus şikayet” başlıklı yazıyı Zafer Bey’in ağzından dinleyin.

Halen firma konusunda kararsız kalan bu yazımı okuyabilir.

Zafer – Hairplus şikayet

Merhaba, 4 senedir protez saç takıyorum. Geçenlerde televizyon izlerken bir ünlünün saçı dikkatimi çekti. Danilo Zanna. İnternette aratırken sizin sitenizi buldum. İyi ki bulmuşum, halen bilmediğim çok şey olduğunu fark ettim okuduktan sonra . Hairplus isimli firmadan 2 yıl önce ciddi bir kazık yemiştim. Bu maili yayınlarsanız çok sevinirim. Hairplus şikayet ve yanlışlarını okumadan kimse oraya gidip parasını kaptırmasın.

Eğer bu yazı yayınlanıyorsa sakın okumadan hairplus a gitmeyin, bir sürü şikayet var. Bende sizlere hairplus şikayetimi anlatacağım. Ben doma büyme Almanya’da yaşıyorum. 34 yaşında 2 çocuk babasıyım. Her ne kadar Türkiye den uzak kalsakta her sene geliriz memleketimize. Protez saçı yıllar önce Tolga Karelin oynadığı reklam filminden tanıdım. Almanyadada çok varmış ama ben hiç fark etmedim. Uzun yıllar önce saçlarım döküldü. Daha 20 yaşındayken kafamda tüyden başka bir şey yoktu. Kuzenlerim ve arkadaşlarım bana sürekli kel diye ediyorlardı. Onlara küsmüyordum ama çok üzülüyordum. 

Hep bir çare hep bir çözüm arayışı içindeydim. Evlenmeden önceki sene Türkiyeye geldiğimde saç ektirdim. Çok popüler bir yerdi tüm almanya ordan ektirdi. Orası iyi yapar dedim gittim, ilk başta iyi gibiydi ama sonra saç çıkmadı. Artık ümidi ice kestim. Dugunde kel damat kaldık yine.

Hairplus ile tanıştım, internetten şikayetleri araştırdım.

Çok önce hairplus yeni reklamlara başladığı sıralar da eşim bir video görmüş. Bana izletti, Tolga karele yapmış yapıştırma saç. İnternette de o zaman hairplus ile ilgili bir şikayet yoktu, kötü bir yorum yoktu.Çok iyi duruyordu, ikimizi de beğendik ama buradaki maddi sıkıntıdan dolayı erteledim. Kısmet 2018 haziran ayınaymış. Eşim de beni destekledi sağolsunlar yap yakışır, kendin kendini sevmiyorsan yap ne olmuş dedi valla içim çok rahatlattı. Türkiyeye geldiğimizde oraya gittik. Hairplus bizi çok güzel karşıladı efendim şöyle efendim böyle gandırdılar beni 2 tane saç siparişi verdim birisi yedek olacakmış. İki saça 7000 bin tl verdim. Kafamı metreylen ölçtüler dediler 3 ay sonra biz sizi ararız saçınız amerikadan gelecek dediler. Ben yok olmaz dedim, iznim 30 gün dedim, biz sizin için bir şeyler yaparız dediler gönderdiler.

Hairplus aradı beni 20 gün sonra saç geldi dedi, ben bir huylandım, içime bir gurt düştü. 3 ay da gelen saç nası oluyo da 20 gün de hazır oluyor Allah allah. Neyse gittik hanımla, iki tane saçı kafamda kestiler. Birini kafama koydular diğerini bir kutuya koydular orda bir tane oğlan vardı eğer orada bir saç yapan yer bulamazsan bu bantları al böyle yapıştır şöyle yapıştır diye örgetti.

Çıktık oradan havaalanına gideceyiz geciktik çok stres yaptık hızlı hızlı gittik kan ter içinde kaldık zaten sıcak. Neyse yetiştik çekin saatine, bes dk dedim hanıma ben wc ye gideyim geleyim dedim. Gittim bi su döktüm sonra aynaya baktım, yakınlaştım bir baktım dibi çıkmış saçın. Kafamı kaldırıp baktığım küçük küçük üçgen şeklinde kavlamış. Aceleylen hanımın yanına gittim uçağa bindik , uçakta dedim bu saç çıkıyor tekrar diye gel bakayım dedi eliylen bastırdı, tekrar yapıştırmaya çalıştı 2 dakika sonra tekrar kendisi kalkıyordu.

Hairplus ben şikayet ediyorum.

Zor ettim yolculuğu kimsenin yüzüne bakmadım, sanki anlamışlar gibiydi. Eve varır varmaz hairplus taki oğlanı aradım şikayet için watzaptan kuaförü dedim bu çıktı diye. Bana dio ki nasıl çıktı. Diyorum önü soyuldu kalktı , abi kalkmaz diyor , e ben yalan sölüyüm dedim o zaman. Yok mok abi öyle demedim bana resim at dedi. Aşağıdan saçımın dibini görecek şekilde resim attım geri arıyor abi bundan bir şey olmaz dio küçük bir yer çıkmış diyo biraz fön dut biraz da kuvvetli bastır o yapışır tekrar çıkmaz diyor bu mu dedim ya böyle mi oluyor dedim sizin müşterilerinze telefonu suratıma kapadı.

Neyse 2 ay kullanmaya başladım bizim burda bir türk oğlan vardı berber ona yaptırdım herşeyini, 2 ay sürmedi saç patır patır döküldü. Aradım bunları saç döküldü aşağıdan tül görünüyor diye, garantisi var bunu değiştirin dedim yurtdışına kargo parası pahalı ödeyin biz gönderelim dediler. O gelene kadar yedeği kullan dediler. Yedekte döküldü 2 ayda, daha sonra aradımsa da hep yanar dönerli cevaplar verdiler. Ben de dedim allah sizi bildiği yapsın beni gurbet elde perişan rezil ettiniz ya dedim allahta sizden bunun hesabını versin dedim. İnternette şikayetvar.com’a hairplus ı şikayet ettim. Araştırdım internetten fransada ünlü bir adam buldum gittim 1500 avroya ona yaptırdım.

Türkçem çok iyi değil ben yazmam da iyi değil kusura bakmayın düzgün yazamadımsa. Arkadaşlarım hairplus düşünenler iki kere düşünün. Hairplus şikayet yazın bakalım neler neler çıkıyor gogleda. Herkeze selam

3 thoughts to “Hairplus şikayet”

  1. size ulasmak ıstıyorum ama ıletısım den mesaj atıyorum gıtmıyor acaba donuşyapabılır mısınız

    1. Lan adam rezil etmişsiniz ben de size yaptıracaktım iyi ki yaptırmadım daha ne ulaşacaksınız adama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir