Onna Hair Hakkında Her şey

onna hair

Onna Hair Hakkında Her şey
Blogu takip edenler ve mailler sayesinde kişiliğimi tanıyanlar şaşırmış olabilir. Ya bu adam bugüne kadar bir firmayı bile tavsiye etmemiş, bir kere olsun bir yer önermemiş, şimdi neden Onna hair hakkında yazı yazıyor, bir çıkarı mı var diye merak edebilirler. Soru işaretleri aklınızda kalmasın, açıklayacağım.

Bu blok 1 seneyi aşkın aktif ve sizlere yardımcı olmakta. Bu süreç boyunca sizlere elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalıştım. On binlerce mail aldım. Gönderenleri farklı ama konuları aynı olan mailler… Hangi protez saç firmasını önerirsin ? Hangi protez saç firması en iyisi ? gibi maillere verdiğim cevapların hiç birinde bir protez saç firması öneremedim. Çünkü, sizlere vereceğim tavsiye/öneri o firmaya kefil olmak demekti. Kaldı ki, çoğu ünlü protez saç firmaları da dahil, bildiğim tanıdığım işini hakkıyla yapan bir firma yoktu. Bir başkasının mutsuzluğuna sebep olmayı hiç istemedim, sizlere herhangi bir yer tavsiye etmemenin ana sebebi bu.

Şimdi neden bir Protez saç merkezini öneriyorum ? Çünkü adamların yaptıkları işi, kullandıkları malzemeleri ve işçiliklerini gözümle gördüm. İçim rahat bir şekilde size artık bir firma önerebilirim ; Onna Hair.

En iyisi mi ?

Onna Hair en iyi protez saç firması mı ?
İzinde olduğum süre boyunca yolum İstanbul’a düştü. Bu sırada protez saç bakımımı yaptırmam gerekiyordu. Onna Hair protez saç merkezine gitmeyi tercih ettim. Çünkü bu firmayı hem yorumlarınızdan, hem bana attığınız kişisel maillerden ve hem de sosyal medya üzerinden sıkça duyuyordum. Özellikle youtube kanallarında paylaştıkları uygulamaları görünce merakım gittikçe arttı. Videolarda yapılan protez saç uygulamaları gerçekten çok doğal ve kusursuz görünüyordu. Üstüne bir de üye olduğum bir yabancı forum sitesinde, bir ingilizin Onna hair ‘in saçları hakkında açtığı konuyu görünce, ilk fırsatta denemem gerektiğini düşündüm.

Onna Hair uygulamalarını canlı görebilmek ve bakımımı yaptırmak için bende adreslerine gittim. Kendimi yeni bir protez saç kullanıcısı olarak tanıttım. (Tavırlarını ve ne yalan söyleyeceklerini çok merak ettim.) Kısa hoş bir sohbetten sonra, kusursuz bir işçilik ile bakımı yaptılar. Bakım bittikten sonra, yeni bir ünite istediğimi söyledim . Fiyat aldım, canlı uygulama görmek istediğimi söyledim, numune saç sistemlerine baktım. 8 yıllık kullanıcı olarak bin bir çeşit protez saç gördüm ve çoğu türü de kullandım fakat bu adamların altyapı kalitesine şok oldum. Kullandıkları thin skin materyal olsun, tül olsun ; global pazardaki ürünlerin hiçbirine benzemiyor. (Gidip gördüğünüz de hak vereceksiniz.)

Buraya kadar çoğu şey güzel. Adamların saçları ve ürünleri kaliteli. Peki bana ne gibi yalanlar söyleyecekler diye düşünürken konuya girdik. Bir çok soruyla karşı tarafı sıktım ama inanır mısınız ürünlerin ve yapabileceklerinin hakkında en ufak bir yalan bile söylemediler… Ben bir çok firmaya bakım için gittim, inanın bu kadar dürüst bir üretici görmedim. Hatta, “Youtube videolarında gördüğünüz kalite de bir doğal uygulama istiyorsanız, kullanım ömrünün kısa olduğunu bilmeniz lazım” diye de ekledi… Ben şok oldum… Çünkü, bu kulaklar başka işletmelerde” 35-40 gün de bir bakım yapsanız yeterli olur” diyen protez saç merkezlerinin yalanlarını duydu. Onna Hair’e Helal Olsun, biz geçici değil yaptığımız iş ile kalıcıyız mesajını veriyorlar adamlar. Gerçekten dürüst ticaretleri için teşekkür ediyorum.

Breathtec Hair System

Onna Hair in geliştirdiği nefes alabilen ultra ince altyapıya sahip saç teknolojisi. Ben bizzat örneğini gördüm ve beni çok etkiledi. Keşke başka yerler de de bulabilsem ama malesef şuan Onna Hair’de sadece. Duyduğum kadarıyla üretici firma ile anlaşıp patentini almışlar.

Onna Hair Fiyat

Onna Hair Fiyat Nedir ?
Onna Hair Protez Saç Uygulama fiyatı 5.500 TL‘den başlıyor. Bu rakam, müşterinin talebine göre şekillenebiliyor. Değer mi ? iş bu soruya gelince düşünmeniz gereken bir çok kriter var. Bir ürünün kalitesi, üreticinin satış sonrası desteği, memnuniyet garantisi ve verilen sözlere taahhüt etmesi gibi bir çok kriter, verilen paraya değip değmediğini belirler.

Onna Hair protez saç fiyatı, yukarıdaki kriterlerin hepsini yerine getirmesinden dolayı, kesinlikle istedikleri parayı hakkettiği düşüncesindeyim. Kısaca, Değer. Nedenleri hemen sıralayayım ;

1-) Müşteriyi, Dürüst ve gerçekçi yaklaşımla bilgilendirmeleri,
2-) Ürün numune örneklerini gösterilmesi
3-) Ürünlerinin gerçekten global pazardan farklı ve üst kalite de olması,
4-) Müşterinin talebini yerine getirmeleri
5-) Söz verdiklerini yapması

Eğer protez saç uygulaması yaptırmayı düşünüyorsanız, ve bu sizin için ilk ise tavsiyem Onna Hair’dir. İlk kullananlar için prestijin ve görünümün önemli olduğunu söyleyip durduk. Bu önemin eksiksiz karşılanacağını bildiğim için korkmadan bu firmaya kefil olabilirim. 300-500 TL’den kaçmayın.

Bu parayı çok bulanlara, bir de şu pencereden bakmalarını öneririm ; 2013 senesinde çok ünlü bir firmada, 2250 TL‘ye ilk uygulamamı yaptırdım. Sonuç ; eşime, dostuma beni güldürdü. 2250 TL şu zamanın 8-9 Bin TL’si yapıyor. 2013 yılında bir Cumhuriyet altını 608 TL iken, bugün 3.259 TL. Hesabı siz yapın.

Onna Hair Şikayet

Onna Hair şikayet konusuna gelince, haklarında herhangi bir şikayet var mı yok mu diye baktım. Sonuçta birşey tavsiye edeceksem, ondan emin olmam lazım Bir çok müşterinin sorunlarını ve şikayetlerini, (bence müşteri haksızken bile) çözmüşler. Bir çok şikayet de objektif olarak değerlendirildiğinde basit ve yersiz geliyor. Buna rağmen kimseyi mağdur etmemişler. Tarafsız baktığımda helal olsun diyorum.

ONNA Hair Ekşi

Onna Hair ekşi sözlükte de konu edinilmiş. Genç bir firma olmasına gaziantep rus escort rağmen yaptıkları işler ulusal bazda ses getirmiştir. Youtube kanallarından edinilen ziyaretçiler sayesinden dilden dile dolaşmış, Global bazda güç yaratabilecek milli değerimizdir.

Onna Hair NEREDE – ADRES

Esentepe, Kore Şehitleri Cd., 34394 Şişli/İstanbul

Bu konumdan direk ulaşabilirsiniz.

Onna Hair Kullanıcı Yorumları

Sizde OnnaHair kullanıcı iseniz olumlu olumsuz yorumlarınızı lütfen konu altına ekleyin.

3 thoughts to “Onna Hair Hakkında Her şey”

  1. Peki bu breathtec sistemin ömrü ortalama nekadardır kendimden örnek vereyim 10 günde bir bakıma giden birisi olarak cildim yağlı olduğundan, ve tam tül alt yapımıdır ben ilk protezimi 1.5 yıl kullandım yanlar arkalar poli önler tül eğer ömrü 1.5 yıl olmasa bile 1 yılsa kesin bu sisteme geçerim.

  2. Arkadaşlar tül altyapıda kalite farkı oluyor mu? yaşadığım şehirdeki protez saç merkezi tül altyapı stoğunda bulundurmuyormuş büyük oranda sürekli pu altyapı uyguluyormuş. ama isterseniz İstanbul’daki depomuzdan getirtiriz dedi. Aslında onna hairde yaptırmayı düşündüğümü de açıkça belirttim ve kendilerinin de onlarla aynı tül altyapıyı getirtip uygulayabileceklerini söylediler. ben İsveç veya Fransız tül istiyorum gelen malzemenin bu ikiliden birisi olduğunu nasıl anlarım? Şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir