Protez saç yaptıran ünlüler

Protez saç yaptıran ünlüler” bu başlığı açmamda ki tek amaç, hemen hemen her gün televizyonda gördüğünüz ünlülerin nasıl bir protez saç kullandığını göstermek ve görüntünün ne kadar önemli olduğunu vurgulamak için

Medyada insanların önüne çıkan tüm insanlar için görüntünün çok önemli olduğunun farkındayız. Yanlış anlaşılmasın protez saç yaptıran ünlüleri yargılamıyoruz, yargılamayacağız da.

Ben, protez saçlı ünlüleri doğallık ve görüntü bakımından 10 puan üzerinden puanlayarak top 10 bir liste yapacağım

10. PROTEZ SAÇ YAPTIRAN ÜNLÜLER – SUAT KAYA

protez saç kullanan ünlüler Suat Kaya

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi protez saç Suat Kaya’yı kullanıyor. Suat abi yanlış anlama seni çocukluğumdan beri severim. Sevdalı olduğum takımın en iyi oyuncularındandır kendisi.

Abi bu blogu okuyan herkes kel ve protez saç kullanıyor veya düşünüyor. Ama abi o saç nedir abi kurbanın olam sen mi onu kullanıyorsun o mu seni kullanıyor belli değil abi. Senin ki protez saç değil peruk gibi duruyor be abi. Sana yakışan bir saç kullan.

PUAN : 1/ 10

9. PROTEZ SAÇ YAPTIRAN ÜNLÜLERDEN – YUSUF DEMİRKOL

protez saç kullanan ünlüler yusuf demirkol
Zakkum Solisti Protez saç

Muhtemel adını bilmeden zevkle dinliyordunuz bu beyefendiyi. Kendisi Zakkum grubunun solisti “Yusuf Demirkol” . Tanıştığınıza memnun olduysanız geçelim protez saç analizine.

Yusuf bey, protez saç yaptıran ünlüler kervanından… O saç, o şakak çizgisi ne abi ? Yemin ederim chucky bebeklerine dönmüşsün. İnsan ilk gördüğünde korkuyor be abi. Ne yan orjinal saç çizgisiyle protez saç ön şakak çizgisi uyumlu, ne renk uyumlu. O saç güneşte bildiğin bakır kırmızısı gibi görünecek. Hayır size bu protez saçı yapan ök**ze kızıyorum. Abi o adam senin ayaklı reklamın sen nasıl bir mantıkla böyle rezil bir saç yaparsın inanmıyorum.

PUAN : 2 /10

8. PROTEZ SAÇ YAPTIRAN ÜNLÜLER – FATİH ÜREK

protez saç kullanan ünlüler fatih ürek

Direk oylamak istiyorum ;
PUAN ; 3 / 10

7. PROTEZ SAÇ YAPTIRAN ÜNLÜLER – BÜLENT SERTTAŞ

protez saç kullanan ünlüler Bülent serttaş

Bülent abim saçların konuşmayı öğrenmiş. Ben protezim diye bağırıyor abi. Alaçatı’lara gitmekle olmuyor abicim be bu işler.

Abi bir kere saç çizgin ile protez saç çizgisi uyumlu değil. Protez saç çizgin biraz daha geriden olmalı. Üstüne üstelik yoğun ve şakak bölgesi ağartılmamış düz bir protez saç takmışlar sana. Üstelik yaşına göre o siyahlıkta bir saç hiç olmamış be abi.

PUAN : 4/10

6. PROTEZ SAÇ YAPTIRAN ÜNLÜLER – OĞUZHAN KOÇ

Oğuzhan koç protez saç mı kullanıyor ?
OĞUZHAN KOÇ PROTEZ SAÇ MI KULLANIYOR ?

Oğuzhan KOÇ ,şüphesiz ki herkesin severek izlediği ve dinlediği, kalbi güzel sanatçılarımızdan. Lakin kullandığı saç onun kalitesine yakışmamış. Renk ve karizma kattığı gerçek ama o şakak çizgisi ne ya ?
Abi, dipleri simsiyah bir saç kullanmışsın. Her ne kadar renk uyumun ve dalgan tutmuş olsa da o simsiyah ve gür saç çizgin adamı korkutuyor be abi…

Daha profesyonel kişilerle çalışmanı tavsiye ederim .
PUAN : 5/10

5. PROTEZ SAÇ YAPTIRAN ÜNLÜLER – ENİS ARIKAN

Enis arıkan protez saç
ENİS ARIKAN SAÇ

Enis bey renkli kişiliği ve hoş sohbetiyle kendini izlettiriyor. Giyimi, kuşamı, stilleri olsun gerçekten çok hoş bir beyefendi. Fakat saçını pek beğenmediği söyleyebilirim. Enis ARIKAN kullandığı protez saç gerçekten çok başarılı. Kafa tipine çok güzel uyum sağlamış, saç rengi ve dalga eşleşmesi çok başarılı. Yalnız insanı iten bir dezavantajı var. Enis Abi, o saçlar neden bu kadar sık ve şakak çizgin çok yoğun. Kumral bir saç rengine sahip olman çok büyük bir artı. Ağartılmış bir saç çizgisi ve seyrek bir protez saçla çok güzel bir görünüme kavuşabilirsin.

O şakak çizgini düzelttirmeden puanını yükseltmem :))))

PUAN : 6/10

4. PROTEZ SAÇ YAPTIRAN ÜNLÜLER – MUSTAFA CECELİ

Mustafa ceceli protez saç

Mustafa CECELİ , güzel ve doğal bir şakak çizgisine sahip protez saç kullanmış. Çok güzel ağartılmış, saç renginin kumral olması da perfect bir ağartılma görüntüsünü veriyor.

PUAN : 7/10


3. PROTEZ SAÇ YAPTIRAN ÜNLÜLERDEN – NURİ ALÇO

Nuri alço saç
Nuri Abi bir gazoz da bize açar mısın ?

Nuri ALÇO’nun protez saçlarını ben çok beğeniyorum.Gerçekten de yaşına uygun bir saç şekli var. Protez saç, yan saçlarından biraz ileri de olsa da Nuri Bey’e bu saç stili çok güzel olmuş

Saçının sarı olmasının da çok büyük avantajı var. Dipleri çok güzel ve doğal. Deriden çıkıyormuş izlenimi veriyorlar. Saçlarının seyrek olması da bu doğallığa doğallık katıyor tabi ki

PUAN : 8/10

2. PROTEZ SAÇ YAPTIRAN ÜNLÜLERDEN – DANİLO ZANNA

protez saç kullanan ünlüler Danilo zanna

Danilo ile ilgili detaylı bir analizi Danilo Zanna Protez Saç mı kullanıyor yazısında yapmıştık.

PUAN : 9/10

1. PROTEZ SAÇ YAPTIRAN ÜNLÜLERDEN – KEMAL DOĞULU

Kemal Doğulu protez saç kullanan ünlüler
Protez saç kullanmadan önceki hali

Kemal Doğulu biliyorsunuz ki Türkiye’nin renkli yüzlerinden. Modada kendini kanıtlanmış fan kitlesi baya geniş olan bir sanatçımızdır.

Ben Kemal Doğulu’nun saçlarını tek bir resimle veya tek bir görünüşle kıyaslamıyorum. Kullandığı her saçta başarılı bir görüntü sergileyen sanatçı örnek olunacak şekilde bir saç sistemi elde etmiş.

Yeri geldi klasik ama doğal saçlarla gördük.

Yeri geldi çok farklı stillerde gördük.

Hatta ben 3 numara protez saçı ilk kez bu adamda gördüm.

Kendisi belli ki protez saç konusuna baya bir hakim, neyin yakışıp neyin yakışmayacağını çok biliyor.
Kolay kolay cesaret edilemeyecek modelleri çekinmeden ve kendisine yakıştırarak kullanıyor. Bu saçı yapan kuaföre de helal olsun.

Puan : 10 / 10

Protez saç yaptıran ünlüler
EN ÇOK OKUNAN YAZILAR ;
Protez saç Blogu


Protez saç çeşitleri ;
Doğal protez saç nasıl olmalı ?
Ucuz Protez saç
Çin’den Protez Saç siparişi nasıl verilir ?
Danilo Zanna’nın saçları protez mi ?
Protez Saç Fiyatları nedir ?
Protez Saç Çıkar mı ?
Protez saç bakım malzemeleri ve Protez saç ürünleri
Protez saç mı ? Saç ekimi mi ?

DİĞER TÜM YAZILAR İÇİN TIKLAYIN.

6 thoughts to “Protez saç yaptıran ünlüler”

 1. Çok ilginçtir ki bu Kemal Doğulu’nun saçını yapan firma -ki kendisi de reklamını yapıyor- İnternet’te en çok şikayet alan firma. Resmen herkes dolandırıcı diye şikayette bulunmuş.

  1. Sebebini söyleyeyim Quantum sistem diye 4.000 TL’ye sattıkları sistem ön ve ortası tül yan ve arkalar PU olan sistemlerden kişiye yarım yamalak bakım öğretiyorlar üstüne ayda 1 yapacaksın diyorlar doğal olarak yapışkanlar eriyor saçı mahvediyor 3-4 ayda çöp oluyor. Bunun adı evet dolandırıcılıktır Kemal Doğulunun para problemi olmadığı için ona giren çıkan olmuyor.

   1. Aynen öyle. Bu arada ben protez saç firmaları için yazmadım bu yazıyı, insanlara farklı model ve stil için yardımcı olabilir diye yazdım. Ama haklısın gerçekten de dolandırıcılıktan başka bir şey değil. Bugün Quantum saç sistemi var, dün folligraft vardı. Yıllardır kullanılan sistemleri insanlara yeni bir sistemmiş gibi gösterip uçuk fiyatlara satıyorlar.

   2. Q6 diye geçen sistem yani ben de bakmıştım sitelerinde. Bu son yaptırdığım saç hariç diğer hepsi Q6 idi benim de bu arada.

  2. Merhaba, evet çok sahtekarlar gizlice sözleşmenin arasında senet koymuşlar imzalatıyorlar , siparişinizi 3ay deyip 1 senede getiriyorlar , sipariş veriyorsunuz giyat belli gelince 4 misli fiat çekiyorlar 1800 tl olan ünüteye 7500 istiyor seni çaresiz bırakıyor bu firma daha neler nele elimde deliller ve yazışmalar var mahkemeye vereceğim ama firma ismi belli isimde verebilirim çünkü elimde video kayıtları var bir sesleri çıksın canlarını okuyacağım ama kaşar olmuşlar ben 20 senedir kullanıyorum kaç firma gördüm böylesini hüç görmedim şeytanlardaha ne diyeyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir