İLETİŞİM

Her türlü soru ve görüşleriniz için bana yazabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”588″ title=”İletişim formu 1″]

İletişim Formu çalışmadığı taktir de [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Mail kutusu, protez saç tavsiyesi isteyen maillerle dolu. Lütfen bana “Hangi protez saç firmasını tavsiye edersin ” diye mail atmayın. Bir çoğunu cevapladım, cevaplayamadıklarım ise kusura bakmasın, onlarınkini de buradan cevaplayayım.

Arkadaşlar, ben hiç bir firmaya kefil olmadım, olamam da. Ne yaşadıklarımı, neler yaşandığını blogumda okuyorsunuz, bir çok mağdurun yorumları var, onları da görüyorsunuz. Böyle bir ortamda hangi firmayı önerebilirim ? Hiç bir firmayla anlaşmam yok, boşuna sormayın. Tavsiye edebileceğim birileri yada bir merkez de yok.

Burada edindiğiniz bilgileri ışığında, size yalan söyleyen, ütopik vaatler veren insanları hemen tanıyabilirsiniz. Bunlardan hemen insanlardan kaçın. Dürüst olan, fiyatları makul olan ve müşterileri memnun olan bir firma seçerseniz, hiçbir sıkıntı yaşamazsanız.

LÜTFEN BANA PROTEZ SAÇ FİRMA TAVSİYESİ SORMAYIN.

Kalın sağlıcakla

3 thoughts to “İLETİŞİM”

  1. Merhaba hocam bende bu illete bulaşmayi düşünüyorum sac ekimi için yeterli sıklık yokmuş önerdiğiniz bir firma varmı dilar aldı başını gitti cinden siparis etmek icinde gerekli tum bilgiler yok bende yardımcı olursanız çok makbule geçer

  2. Merhaba, öncelikle böyle bir blog kurduğunuz için teşekkür ederim emeğinize sağlık güzel bir düşünce ve çalışma olmuş. Size bir şey sormak istiyorum Çin’den protez saç sipariş edince kozmetik ürün diye gümrüğe takılma durumu var mı ? Mesela 1500 – 2000 tl civarı bir saç sipariş etsem vergi ne kadar gelir. Bir arkadaşa sordum gümrükte ürünü açarlarsa protez saç oldugunu görürlerse iade etmezler diyorlar. Cevap verirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar iyi günler dilerim.

  3. Benimle iletişime geçerseniz sevinirm evey saçtaki doğal görüntü harika ben 12 yıldır kullaniorm ama böyle doğallık göremedim ne yazıkki birde sipariş nasıl verebiliriz hanki firmayı öneriyorsunuz acaba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir